Zarząd 2015/2016

Przewodniczący - Diana Jastrzębska 
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Anna Orkisz
Wiceprzewodniczący - Anna Krysiuk 
Członek Zarządu ds. Finansów - Anna Troka
Członek Zarządu ds. Projektów Ogólnopolskich - Adam Drabik
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Apolinary Szuter
Członek Komisji Rewizyjnej - Adam Smoliński
Członek Komisji Rewizyjnej - Milena Kruczyk

Przewodniczący Komitetu PR - Adrianna Zofia Bocheńska
Przewodniczący Komitetu HR - Agata Lech, wice-przewodnicząca Komitetu HR - Katarzyna Marcinkowska
Przewodniczący Komitetu FR - Piotr Kleszczewski
Przewodniczący Komitetu InterKom - Bartosz Seidel
Przewodniczący Komitetu IT - Karol Laskowski

Zarząd 2014/2015

Przewodniczący - Robert Banet
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Marta Bagińska 
Wiceprzewodniczący - Adrianna Skolimowska 
Członek Zarządu ds. Finansów - Milena Kruczyk 
Członek Zarządu ds. Projektów Ogólnopolskich - Marta Skorupska

Przewodnicząca Komitetu HR - Paula Nejfeld 
Przewodniczący Komitetu PR - Anna Krysiuk, Wiceprzewodnicząca - Paulina Stępień
Przewodnicząca Komitetu FR -  Tomasz Kotowski
Przewodniczący Komitetu InterKom - Diana Jastrzębska 
Przewodniczący Komitetu IT - Karol Laskowski 
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Emilia Kowalczyk
Członek Komisji Rewizyjnej - Natalia Raczyńska 
Członek Komisji Rewizyjnej - Bartłomiej Basiura

Zarząd 2013/2014

Przewodniczący - Marek Sokołowski
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Damian Bulira
Vice Przewodniczący - Apolinary Szuter
Członek Zarządu ds. Finansów - Mateusz Sowała / Aleksandra Datta
Członek Zarządu ds. Projektów Ogólnopolskich - Natalia Raczyńska

Przewodnicząca Komitetu HR - Magdalena Błażejczyk
Przewodniczący Komitetu PR - Bartosz Wieczerski, Wiceprzewodnicząca - Anna Krysiuk
Przewodnicząca Komitetu FR -  Diana Tłuczek / Tomasz Kotowski
Przewodniczący Komitetu InterKom - Krzysztof Podstawek / Aleksandra Bogusz
Przewodniczący Komitetu IT - Michał Wzorek
Przewodniczący Komisji Rewizyjnej - Piotr Jarecki
Członek Komisji Rewizyjnej - Adrianna Skolimowska
Członek Komisji Rewizyjnej - Jakub Modzelewski

Zarząd 2012/2013

Przewodniczący - Mateusz Hilgner
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Magdalena Żurowska
Vice Przewodniczący - Jakub Modzelewski
Członek Zarządu ds. Finansów - Karina Kątniak
Członek Zarządu ds. Projektów Ogólnopolskich - Aleksandra Wrzosek

Przewodnicząca Komitetu HR - Marta Bagińska
Przewodniczący Komitetu PR - Adam Smoliński
Przewodnicząca Komitetu FR - Natalia Raczyńska
Przewodniczący Komitetu InterKom - Robert Klimacki
Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej - Marta Dąbrowska / Anna Murawska
Członek Komisji Rewizyjnej - Krzysztof Adam-Motyka
Członek Komisji Rewizyjnej - Piotr Cylke

Zarząd 2011/2012

Przewodniczący - Artur Koziński
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Julia Trawińska
Członek Zarządu ds. Finansów - Krzysztof Węgrzynowicz / Krzysztof Adam-Motyka
Członek Zarządu ds. Komunikacji - Iga Nowak
Członek Zarządu ds. Organizacji - Anna Murawska
Doradca Zarządu ds. Projektów Ogólnopolskich - Michał Piórkowski
Przewodnicząca Komitetu ds. Zasobów Ludzkich - Anna Seweryn

Zarząd 2010/2011

Przewodnicząca - Magdalena Stanisławska
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Małgorzata Truszczyńska / Piotr Cylke
Członek Zarządu ds. Promocji - Piotr Sosnowski
Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich - Joanna Gierasimiuk
Członek Zarządu ds. Finansów - Krzysztof Węgrzynowicz
Członek Zarządu ds. Organizacji - Piotr Grudniewski

Zarząd 2009/2010

Przewodniczący - Piotr Jagusiak
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Piotr Cylke
Członek Zarządu ds. Promocji - Emilia Kowalczyk
Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich - Monika Politowska
Członek Zarządu ds. Finansów - Anna Łamińska
Członek Zarządu ds. Organizacji - Adrian Łuczyński

Zarząd 2008/2009

Przewodnicząca - Magdalena Pawelczyk
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Anna Burtan
Członek Zarządu ds. Promocji - Wioleta Żakowska
Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich - Adrian Łuczyński
Członek Zarządu ds. Finansów - Paulina Urban
Członek Zarządu ds. Organizacji - Agata Adrych

Zarząd 2007/2008

Przewodniczący - Jakub Uniejewski
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Leszek Zagórski
Członek Zarządu ds. Promocji - Magdalena Wawrzonkowska / Justyna Adamiec
Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich - Marcin Bar / Maria Wiktoria Grabiszewska
Członek Zarządu ds. Finansów - Mateusz Podlasiński
Członek Zarządu ds. Organizacji - Marcin Kwiatos

Zarząd luty 2007- grudzień 2007

Przewodniczący - Krzysztof Dzikiewicz
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Dariusz Kocięcki
Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich - Anna Demner
Członek Zarządu ds. Finansów - Joanna Szechlicka
Członek Zarządu ds. Organizacji - Łukasz Tomczyk

Zarząd luty 2006 - luty 2007

Przewodniczący - Mateusz Radzimski
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Miłka Adamczyk
Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich - Janusz Kłaniecki
Członek Zarządu ds. Finansów - Joanna Szechlicka
Członek Zarządu ds. Organizacji - Krzysiek Dzikiewicz

Zarząd 2005 - luty 2006

Przewodniczący - Patryk Rzymyszkiewicz
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Katarzyna Michalak
Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich - Miłka Adamczyk
Członek Zarządu ds. Finansów - Janusz Kłaniecki
Członek Zarządu ds. Organizacji - Mateusz Radzimski

Zarząd 2004/2005

Przewodniczący - Michał Zasada
Członek Zarządu ds. Kontaktów Międzynarodowych - Ewa Krzaklewska
Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich - Patryk Rzymyszkiewicz
Członek Zarządu ds. Finansów (pół kadencji) - Grzegorz Pokorzyński / Artur Orłowski
Członek Zarządu ds. Organizacji - Tomasz Pietrzak

Październik 2003 - Luty 2004

Przewodniczący - Michał Zasada
Reprezentant Narodowy - Michał Zasada
Członek zarządu ds. fundraisingu - Agnieszka Skraburska
Skarbnik - Rafał Marszałek
Członek ds. kontaktów - Patryk Rzymyszkiewicz